sfeerafbeelding
sfeerafbeelding
Gevaar?
Paddestoelen op een boom betekenen soms dat de boom aftakelt, maar niet altijd. Een Boomverzorger kan zien of het om een gevaarlijke soort gaat of niet.
 
Home Help mee! Donatie of gift

Donatie of gift

Er zijn verschillende manieren om de Bomenstichting financieel te steunen.

Donateur
Word donateur en maak deel uit van de achterban van de Bomenstichting. U helpt ons met uw bijdrage bomen in Nederland beter te beschermen. 
Donateurs ontvangen vier keer per jaar het tijdschrift Bomennieuws. Daarnaast krijgt u korting op onze publicaties. U kunt ook deelnemen aan lezingen en excursies die we speciaal voor donateurs organiseren. 

Vanaf € 25,- (bij automatisch betalen) of € 30,- (bij betalen per acceptgiro) per jaar bent u donateur en ontvangt u het tijdschrift.
Een lagere bijdrage kan ook, maar dan ontvangt u geen Bomennieuws en uitnodigingen voor activiteiten.

Bij aanmelding ontvangt u een welkomstpakket met onder andere een set ansichtkaarten van monumentale bomen.
Als bomen u aan het hart gaan, dan bent u bij de Bomenstichting aan het goede adres. 
Meld u vandaag nog aan als donateur.


Eenmalige gift
Wilt u de Bomenstichting incidenteel steunen met een financiële bijdrage, bijvoorbeeld voor een speciale actie, dan kan dat via giro 2108755, o.v.v. eenmalige gift en eventueel het onderwerp waar de gift betrekking op heeft.
U kunt ook gebruik maken van de online doneermodule van de Stichting Geef Gratis, waarbij de Bomenstichting is aangesloten.

Iets te vieren?
Heeft u iets te vieren, een huwelijk of een jubileum bijvoorbeeld, en u wilt uw gasten vragen om het cadeau niet aan u te geven, maar aan de Bomenstichting? Dan is het aardig dat u de gasten iets kunt meegeven over het goede doel, in dit geval de Bomenstichting. We sturen u graag het benodigde informatiemateriaal toe. Bel of mail ons en we stellen een pakket met de benodigde aantallen voor u samen.


                contact contact

Schenking of legaat

Schenken met belastingvoordeel Met een notariële...
lees verder


Vrijwilliger worden

De Bomenstichting heeft contactpersonen die zich inzetten voor...
lees verder


Bomenreis naar Normandië

VOLGEBOEKT Van 1 t/m 4 oktober 2010 organiseert de...
lees verder